Siūlyti

Čia galite siūlyti savo techniką nuomai arba pardavimui.

El. užklausa:

Jūsų vardas:*

Jūsų el.paštas:*

Telefono numeris:

Jūsų žinutė, klausimas:*

* šiuos laukus užpildyti būtina

Įveskite atsakymą:
Confirm


Išnuomosime jūsų statybinę ir transporto techniką (Automobilinį kraną, autobokštelį, vilkiką, sunkvežimį su manipuliatorium, savivartį, tralą, vikšrinį ar ratinį ekskavatorių, ekskavatorinį krautuvą, frontalinį krautuvą, buldozerį, teleskopinį krautuvą, vibrovolą, mini krautuvą, greiderį, mini ekskavatorių ar kt. techniką). Jei turite technikos Vilniaus, Klaipėdos, Kauno, Panevėžio, Šiaulių ar kitose Lietuvos apskrityse, aplinkinėse šalyse (Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje, Kaliningrado srityje) susisiekite.

Parduodame, superkame statybinę ir transporto techniką. Tarpininkaujame perkant ir parduodant techniką. Servise ar pagal iškvietimą atliekame jūsų technikos (kranų, vilkikų, bokštelių, sunkvežimių, tralų, savivarčių, ratinių ir vikšrinių ekskavatorių, buldozerių, krautuvų, vibrovolų, greiderių ir kt. auto technikos) apžiūrą ir remontą. Atlikę, galime pateikti statybinės ir transporto technikos kainos įvertinimą - pav: krano kaina (pardavimo kaina, trumpalaikės nuomos kaina, ilgalaikės statybos ir transporto technikos nuomos kaina).

Skelbiame jūsų techniką. Argamitas tarpininkai ir agentai pasirūpins trumpalaike ar nuolatine jūsų statybos ir transporto technikos parko nuoma. Suras jums pirkėją (kuris nori pirkti statybos ir transporto techniką), o statybinės technikos logistikos agentai - nuomininką (kuris nori nuomotis statybos, transporto techniką).

Pasiūlykite mums savo techniką pardavimui, nuomai.