Argamitas, UAB

Statybinės technikos nuoma, transporto technikos nuoma

Nuomojame statybinę ir transporto techniką Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Utenos, Marijampolės ir kituose Lietuvos regionuose. Pagal susitarimą galima technikos nuoma Latvijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje, Kaliningrado srityje.

Prekyba statybine technika, prekyba transporto technika

Perkame ir parduodame statybinę ir transporto techniką. Tarpininkaujame perkant, parduodant techniką. Siūlykite savo techniką pardavimui, nuomai.Statybinės ir transporto technikos servisas, remontas

Galime atlikti technikos (Automobilinių kranų, bokštelių, vilkikų, sunkvežimių, savivarčių, tralų, vikšrinių ir ratinių ekskavatorių, krautuvų, buldozerių, vibrovolų, greiderių ir kt. statybinės ir transporto technikos.) remontą. Atlikti apžiūrą ir pateikti statybinės technikos kainos įvertinimą.
Išnuomoti statybinę ar transporto techniką

Norite išnuomoti kraną, buldozerį, savivartį, vilkiką, sunkvežimį, ekskavatorių, kitą savo statybinę ar transporto techniką.


Siūlote, ieškote išsinuomoti, parduoti savo sunkvežimį, vilkiką, kraną, tralą, krautuvą, kitą statybinę ar transporto technikąSniego valymo paslaugos

Teikiamos bet kuriuo paros metu sniego valymo, kasimo, nustumdymo, išvežimo paslaugos: